Mózg – Podstawowa Instrukcja Obsługi cz. I – kolejna edycja 7-8.03.2020

W trakcie dwóch dni warsztatów uczestnicy otrzymają rzetelne informacje dotyczące działania mózgu oraz modele ćwiczeniowe i materiały, które wesprą ich w pracy – dużo merytorycznej i praktycznej wiedzy w krótkim czasie.

W ciągu 2 dni intensywnej nauki dostarczymy:
• Przydatną wiedzę medyczną dotyczącą budowy i fizjologii mózgu podaną tak, aby mógł przyswoić ja każdy, niezależnie od drogi edukacji, jaką przeszedł.
• Rzetelne informacje dotyczące wspierania działania mózgu oparte o najnowsze naukowe doniesienia.
• Praktyczne informacje do wykorzystania już na warsztatach, które szybko można wdrożyć do wykonywanej pracy.
• Materiały oraz modele ćwiczeniowe.

Plan szkolenia:

Dzień I
Budowa, działanie mózgu i co z tego wynika w praktyce (czas trwania 8 godzin z przerwą obiadową)

Moduł I
Poznajmy się.
Spędzimy ze sobą dwa dni, warto poznać się lepiej aby aktywniej uczestniczyć w warsztatach i wziąć z procesu jeszcze więcej.

Moduł II
Wykład interaktywny – podstawy budowy i działania mózgu. Podstawowe pojęcia neuroscience. W tej części wspólnie omówimy struktury mózgu, poszerzymy o wiedzę z zakresu fizjologii oraz funkcjonalności danej części. Wprowadzimy słownik pojęć, którym będziemy się porozumiewać i który ułatwi dalsze zdobywanie wiedzy, nie tylko na warsztatach, ale też poza nimi.

Moduł III
Wykład interaktywny – co wynika z najnowszych odkryć nauki, które koncepcje wydają się być przeszłością.
Pokażemy jak różne i czasem sprzeczne teorie pojawiają się w świecie nauk o mózgu i jak sobie z tym radzić. Każdy z uczestników będzie mógł przytoczyć badania i informacje, które są dla niego ważne, podając źródło pochodzenia informacji. Będzie to platforma wymiany przemyśleń i wniosków. Ustalimy też na co zwracać uwagę powołując się na źródła wiedzy i jak z nich korzystać.

Moduł IV
Warsztat – jak zastosować tą wiedzę w praktyce mojego zawodu?
To moment na określenie co z panelu dotychczasowych informacji każdy z uczestników będzie mógł wykorzystać w wykonywanej przez siebie pracy, wspólne omówienie da nowe perspektywy wykorzystania zdobytej wiedzy.

Dzień II
Uratuj mózg – jak doprowadzić do sytuacji, w której neuroplastyczność przeważa nad neurodegeneracją (czas trwania 8 godzin z przerwą obiadową).

Moduł I
Warsztaty zawierające kluczowe elementy podnoszące sprawność mózgu.
W oparciu o wiedzę z dnia poprzedniego oraz o wiedzę z innych źródeł, w grupach będziemy opracowywać praktyczne działania wspierające sprawność mózgu. Będzie to czas dużej aktywności uczestników, część ta zakończona będzie wymianą propozycji oraz wspólną dyskusją gdzie i jak wprowadzać te ustalenia.

Moduł II
Warsztat projektujący dietę najlepszą dla mózgu oraz wskazania co do stylu życia w różnym wieku, płci.
Nie zapomnimy o podstawowej fizjologii czyli co lubi nasz mózg spożywać i dlaczego jest to tak ważne w trakcie całego naszego życia. To będzie czas, w trakcie którego w grupach uczestnicy będą ustalać najlepszą dietę, a właściwie sposób odżywiania, oraz uzgodnimy, co to znaczy dobry dla mózgu styl życia. Podsumowaniem tej części będzie wymiana pomysłów oraz ich weryfikacja w oparciu o dane z dostępnych badań.

Moduł III
Wstęp do pracy ze stresem.
Temat stresu w odniesieniu do mózgu i jego wpływu na nasze funkcjonowanie to temat bardzo rozległy, w tej części przedstawione zostanie kilka doniesień dotyczących tego, co dzieje się w mózgu w trakcie przewlekłego i silnego stresu. Prowadzący i uczestnicy podzielą się swoimi doświadczeniami ze stosowania różnych metod redukcji stresu. Przedyskutujemy podstawy naukowe poszczególnych metod.

Moduł IV
Podsumowanie szkolenia.
Na zakończenie prowadzący i uczestnicy podzielą się doświadczeniami, ze szkolenia. Uczestnicy otrzymają praktyczne materiały zawierające zagadnienia poruszane przez prowadzących oraz inspirujące zestawy ćwiczeń.

Prowadzący: lekarze medycyny i coachowie Małgorzata i Grzegorz Bora MG BORA, coach i wykładowca Bożena Wujec Inspired,
Termin: 7-8.03.2020, w godz. 9-18 (z godzinną przerwą obiadową)
Miejsce: Creative Edge, ul. Kościańska 2, Warszawa

Koszt: do 29.02.2020 – 1200 zł
od 01.03.2020 – 1800 zł
Przy zapisach grupowych (od 3 osób) – znaczne upusty!

Dodatkowe informacje pod tel.: 606 92 81 81, 606 312 416.

Zapisy poprzez wysłanie wiadomości przez Messenger NeuroPracowni MG BORA oraz mailem
kontakt@mgbora.com.pl; mgboracoaching@gmail.com
Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy 🙂


Wywiad w Rzeczypospolitejartykuł

Szkolenia w Izbach Coachingu

Dziękujemy wszystkim osobom, z którymi mieliśmy okazję się spotkać w trakcie warsztatów.


Aktywny październik za nami:)

Wizyta w Radiu Kraków, zapraszamy do wysłuchania audycji

Nagranie dla Polsat News, zapraszamy do obejrzenia Programu Horyzont Zdarzeń


Szkolenie w organizacji charytatywnej 19.10.2019

szkolenie MG BORA
Szkolenie w Starterze Radomsko 17.10.2019

Mózg – podstawowa instrukcja obsługi cz. I – warsztaty 11-12.10.2019

     Nasze dzisiejsze obowiązki zawodowe i prywatne w obliczu równolegle dynamicznie rozwijającego się świata powodują, że większość z nas gubi się a jednocześnie ma poczucie niewykorzystanych  możliwości. Wprowadziliśmy jako inteligentne i myślące istoty automatyzm działań, który pozwala nam przetrwać to co wokół się dzieje. Uważamy, że brak nam czasu dla siebie i ciągle biegniemy w pilnych sprawach w różnych kierunkach lub jednym jedynie słusznym. W podobnej sytuacji są osoby pomagające oraz osoby, którym się pomaga. Obie te grupy cierpią na „niedoczas” oraz osłabienie funkcji określonych jako poznawcze. Zgodnie z logiką warto zacząć od ratownika aby uratować poszkodowanego. Uważamy, że to dobry kierunek, ale nie mamy zamiaru się upierać, jeżeli ktoś ma inne zdanie.

  Na spotkaniu zostaną poruszone tematy dotyczące organu, który zarządza całym naszym życiem i dostosowuje się do trybu, który sobie narzucamy. Od budowy i fizjologii mózgu poprzez dodatkowe elementy tj. odżywianie do ćwiczeń wspierających w działaniu i doskonaleniu, a co za tym idzie przeciwdziałaniu starzeniu.

Co otrzymają Uczestnicy w ciągu 2 dni intensywnej nauki:

  • Dokładną wiedzę medyczną dotyczącą  budowy i fizjologii mózgu.
  • Rzetelne informacje dotyczące wspierania działania mózgu oparte o najnowsze naukowe doniesienia.
  • Praktyczne informacje do wykorzystania już na warsztatach, które szybko można wdrożyć do wykonywanej pracy.
  • Materiały oraz modele ćwiczeniowe.

Plan szkolenia:

Dzień I – Budowa, działanie mózgu i co z tego wynika w praktyce (czas trwania 8 godzin z przerwą obiadową)

Moduł I
Poznajmy się. Spędzimy ze sobą dwa dni, warto poznać się lepiej aby aktywniej uczestniczyć w warsztatach i wziąć z procesu jeszcze więcej.

Moduł II
Wykład interaktywny – podstawy budowy i działania mózgu. Podstawowe pojęcia neuroscience. W tej części wspólnie omówimy struktury mózgu, poszerzymy o wiedzę z zakresu fizjologii oraz funkcjonalności danej części. Wprowadzimy słownik pojęć, którym będziemy się porozumiewać i który ułatwi dalsze zdobywanie wiedzy, nie tylko na warsztatach, ale też poza nimi.


Moduł III
Wykład interaktywny – co wynika z najnowszych odkryć nauki, które koncepcje wydają się być przeszłością. Pokażemy jak różne i czasem sprzeczne teorie pojawiają się w świecie nauk o mózgu i jak sobie z tym radzić. Każdy z uczestników będzie mógł przytoczyć badania i informacje, które są dla niego ważne, podając źródło pochodzenia informacji. Będzie to platforma wymiany przemyśleń i wniosków. Ustalimy też na co zwracać uwagę powołując się na źródła wiedzy i jak z nich korzystać.


Moduł IV
Warsztat – jak zastosować tą wiedzę w praktyce mojego zawodu? To moment na określenie co z panelu dotychczasowych informacji każdy z uczestników będzie mógł wykorzystać w wykonywanej przez siebie pracy, wspólne omówienie da nowe perspektywy wykorzystania zdobytej wiedzy.

Dzień II – Uratuj mózg – jak doprowadzić do sytuacji, w której neuroplastyczność przeważa nad neurodegeneracją (czas trwania 8 godzin z przerwą obiadową)

Moduł I
Warsztaty zawierające kluczowe elementy podnoszące sprawność mózgu. W oparciu o wiedzę z dnia poprzedniego oraz o wiedzę z innych źródeł, w grupach będziemy opracowywać praktyczne działania wspierające sprawność mózgu. Będzie to czas dużej aktywności uczestników, część ta zakończona będzie wymianą propozycji oraz wspólną dyskusją gdzie i jak wprowadzać te ustalenia.


Moduł II
Warsztat projektujący dietę najlepszą dla mózgu oraz wskazania co do stylu życia w różnym wieku, płci. Nie zapomnimy o podstawowej fizjologii czyli co lubi nasz mózg spożywać i dlaczego jest to tak ważne w trakcie całego naszego życia. To będzie czas, w trakcie którego w grupach uczestnicy będą ustalać najlepszą dietę, a właściwie sposób odżywiania, oraz uzgodnimy, co to znaczy dobry dla mózgu styl życia. Podsumowaniem tej części będzie wymiana pomysłów oraz ich weryfikacja w oparciu o dane z dostępnych badań.

Moduł III
Wstęp do pracy ze stresem. Temat stresu w odniesieniu do mózgu i jego wpływu na nasze funkcjonowanie to temat bardzo rozległy, w tej części przedstawione zostanie kilka doniesień dotyczących tego, co dzieje się w mózgu w trakcie przewlekłego i silnego stresu. Prowadzący i uczestnicy podzielą się swoimi doświadczeniami ze stosowania różnych metod redukcji stresu. Przedyskutujemy podstawy naukowe poszczególnych metod.

Moduł IV
Podsumowanie szkolenia. Na zakończenie prowadzący i uczestnicy podzielą się doświadczeniami, ze szkolenia. Uczestnicy otrzymają praktyczne materiały zawierające merytoryczne dane poruszane przez prowadzących oraz inspirujące zestawy ćwiczeń.

Prowadzący: Bożena Wujec Inspired, Małgorzata i Grzegorz Bora

Termin: 11-12.10.2019, w godz. 9-18 (z godzinną przerwą obiadową)

Miejsce: Creative Edge ul. Kościańska 2, Warszawa

Koszt zależy od terminu zapisów:

do 31.08.2019 – 1200 zł

po 31.08.2019 – 1800 zł

Zapisy

Dodatkowe informacje pod tel.: 606 92 81 81, 606 312 416.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Mózg małego perkusisty – warsztaty dla rodziców

Muzykoterapeuta z Najmniejszej Szkoły Perkusyjnej w Łodzi i zespół dyplomowanych coachów, trenerów i popularyzatorów wiedzy o mózgu z MG BORA, zapraszają na warsztaty pt. „Mózg małego perkusisty”. Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do rodziców, którzy chcieliby poznać pełnię korzyści jakie wynikają z faktu muzykowania ich dziecka na perkusji, oraz do rodziców, którzy zastanawiają się nad zapisaniem swojej pociechy na lekcje gry na bębnach.

Jak dowodzą najnowsze badania naukowe z dziedzin neuroscience oraz muzykoterapii, perkusja to instrument, który bardzo wszechstronnie rozwija ludzki mózg zwłaszcza w wieku dziecięcym, co bezpośrednio przekłada się na korzyści, jakie w procesie edukacyjnym, a później – dorosłym życiu, mogą odnieść dzieci i młodzież grające na bębnach. W przyjazny sposób opowiedzą o tym Małgorzata i Grzegorz Bora, przedstawiając najnowsze doniesienia naukowe na temat pracy tego niezwykłego organu – głównie pod kątem aktywności muzycznej człowieka.

CZEGO DOWIECIE SIĘ Z WARSZTATÓW?
– Jak muzykowanie dzieci wpływa na pracę ich mózgu?
– Jak granie na perkusji i amatorskie muzykowanie zwiększają potencjał do nauki w różnych obszarach życia i dlaczego tak się dzieje?
– Jak granie na bębnach obniża stres dzieci i dlaczego tak się dzieje?
– Dlaczego nawet najprostsze działania muzyczne i rytmiczne sprzyjają lepszym relacjom społecznym?
– Jakimi wartościami kieruje się założyciel Najmniejszej Szkoły Perkusyjnej w Łodzi oraz jak wyglądają lekcje gry na perkusji, z których korzysta młodzież pod okiem instruktora tej szkoły.

CO OTRZYMA UCZESTNIK?
– Przyjaźnie podaną, rzetelną wiedzę o funkcjonowaniu naszego mózgu, popartą najnowszymi, naukowymi doniesieniami.
– Interaktywne, improwizowane warsztaty rytmiczne w formie Drum Circle.
– Dużo humoru podanego z pyszną kawą i zdrowymi wypiekami, oraz radości z kontaktu z trzema prowadzącymi 🙂
– Nowe spojrzenie na muzykę i muzykowanie, jako nielimitowane suplementy diety, poprawiające jakość życia 🙂

GDZIE I KIEDY?

28 września o godz. 17.00 – 20.00

Najmniejsza Szkoła Perkusyjna w Łodzi Drum-room.pl
Łódź, ul. Wólczańska 66 LOK 407

Bilety

Pytania i zapisy również: wapress@outlook.com,
tel.: 501 405 601

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 Zostaliśmy oficjalnym Partnerem

 X Jubileuszowej Międzynarodowej  Naukowej 

Konferencji Coachingu 27-28.05.2019

Szczegóły na stronie Akademii Leona Koźmińskiego.

Program konferencji

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa

Formularz zgłoszeniowy

Powołując się na MG BORA – Partnera Konferencji macie możliwość skorzystania ze zniżki przy zgłoszeniu. Opłata wyniesie wówczas 800 zł za udział w dwóch dniach konferencji.

Zapraszamy serdecznie na wystąpienie Grzegorza pt.: „Zastosowania neuroscience w coachingu. Co wyniki badań dotyczących czynników wpływających na równowagę między zachowaniami zorientowanymi na cel oraz nawykowymi wnoszą do pracy coacha?” w dniu 27.05.19 o godz. 12.10 oraz warsztaty Małgorzaty pt.: „MÓZG – PODSTAWOWA INSTRUKCJA OBSŁUGI. Praktyczne elementy neuroscience dla coachów, mentorów, trenerów i wszystkich osób, wspierających rozwój człowieka.” w dniu 27.05.19 o godz. 16.50.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Neuroscience in Coaching kurs certyfikujący PRISM Brain Mapping 17-19.05.2019

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję kursu Neuroscience in coaching wraz z certyfikacją PRISM Brain Mapping.

Warsztaty są adresowane do wszystkich osób, które interesują się wykorzystaniem neuronauki w coachingu, przywództwie, obszarach HR czy edukacji. Uczestnicy otrzymają nowoczesną i praktyczną wiedzę w zakresie funkcjonowania mózgu i wykorzystania jego niezwykłego potencjału. Podczas zajęć każdy uczestnik będzie miał okazję prowadzić indywidualną sesję coachingową w oparciu o PRISM.

Każdy uczestnik otrzyma również indywidualny raport PRISM, dostęp do bazy wiedzy oraz wsparcie mentorskie praktyków PRISM.

Termin 17-19 maja w godz 9.00-17.00

Szkolenie odbywa się w Warszawie.

Osoby prowadzące: dr Marta Czerwiec i Bożena Wujec
Eksperci medyczni: Małgorzata i Grzegorz Bora MD

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: kontakt@mgbora.com.pl
Bożena Wujec tel. 609693699 email: bozena.wujec@inspired.pl

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Mózg perkusisty – warsztaty 15.05.2019

Muzykoterapeuta z Najmniejszej Szkoły Perkusyjna w Łodzi i zespół dyplomowanych coachów MG BORA, zapraszają na warsztaty pt. „Mózg perkusisty”. Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do osób, które już grają na bębnach, i tych, które dopiero zamierzają to robić. Ale nie tylko 🙂 Trenerzy i eksperci medyczni PRISM Brain Mapping z MG BORA, w przyjazny sposób przedstawią najnowsze doniesienia naukowe na temat pracy tego niezwykłego organu – głównie pod kątem aktywności muzycznej człowieka.

CZEGO DOWIECIE SIĘ Z WARSZTATÓW?
– Jak działa mózg statystycznego Kowalskiego, a jak mózg Kowalskiego perkusisty?
– Jak granie na perkusji i amatorskie muzykowanie zwiększa potencjał do nauki w różnych obszarach życia i dlaczego tak się dzieje?
– Jak muzykowanie dzieci wpływa na pracę ich mózgu?
– Z czego wynika realna atrakcyjność perkusistów?
– Jak granie na bębnach wpływa na codzienny stres i dlaczego tak się dzieje?
– Dlaczego muzykowanie dorosłych opóźnia starzenie się mózgu i zapobiega różnym schorzeniom cywilizacyjnym?
– Dlaczego nawet najprostsze proste działania muzyczne i rytmiczne sprzyjają lepszym relacjom społecznym?

CO OTRZYMA UCZESTNIK?
– Przyjaźnie podaną, rzetelną wiedzę o funkcjonowaniu naszego mózgu, popartą najnowszymi, naukowymi doniesieniami.
Interaktywne improwizowane warsztaty rytmiczne w formie Drum Circle.
– Dużo humoru podanego z pyszną kawą i zdrowymi wypiekami, oraz radości z kontaktu z trzema prowadzącymi 🙂
– Nowe spojrzenie na muzykę, jako nielimitowany suplement diety, poprawiający jakość życia 🙂

GDZIE I KIEDY?
15 maja 2019 r. od godz. 17.00 w Najmniejszej Szkole Perkusyjnej w Łodzi czyli Drum-room.pl.
Pasaż LIDO, ulica Wólczańska 66, Łódź.

ILE CZASU?
zajęcia trwać będą 4 godziny

ZA ILE?
150 zł, istnieje możliwość otrzymania faktury

ZAPISY
Liczba miejsc ograniczona do 30.

Gwarancję udziału w warsztatach zapewnia przedpłata na konto:
06 1140 2004 0000 3302 7769 6558

Bilety

kontakt@mgbora.com.pl

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

MOC Duetów – warsztaty 24.04.2019

Dziękujemy wszystkim osobom za aktywne uczestnictwo w warsztatach, było nam niezmiernie miło z Wami pracować. Dziękujemy 🙂

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu MOC Duetów. Warsztat skierowany jest do wszystkich, którzy chcą sprawniej współistnieć w relacji z drugą osobą, niezależnie czy jest to relacja prywatna czy zawodowa.

W trakcie warsztatu wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania : 
• Co wiedza o działaniu mózgu wnosi do naszego życia?
• Co jest ważniejsze: różnice, czy podobieństwa? Które z nich wywołują konflikty?
• Co decyduje o naszym wspólnym sukcesie?
• Czym różnią się mózgi kobiet i mężczyzn?
Uczestnicy otrzymają dużą dawkę praktycznej wiedzy i ćwiczeń. Dla chętnych znajdzie się praca domowa😊.

Szczegóły dotyczące warsztatów:
Termin: 24.04.2019
Godzina rozpoczęcia: 18.00
Miejsce: Centrum Żoliborz, Warszawa Pl. Inwalidów 10
Koszt: 80 zł
Bilet dostępny pod adresem: https://836391-1.evenea.pl/
Ilość miejsc ograniczona.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-


„Jak definiować cele wykorzystując wiedzę o działaniu mózgu”- warsztaty 10.04.2019.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom wczorajszego spotkania otwartego organizowanego przez Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego.

10 kwietnia w Akademii Leona Koźmińskiego o godzinie 18:30 – 21:00 w AULI B-17 poprowadzimy warsztat pt.: „Jak definiować cele wykorzystując wiedzę o działaniu mózgu”.

Co konkretnie neuroscience może wnieść do praktyki coacha? Jak wyniki badań mózgu można przełożyć na praktyczne rozwiązania dotyczące definiowania celów? W jakich sytuacjach i jak można przygotować klienta do określania celu? Odpowiedzi na te pytania padną w trakcie spotkania.

Opis warsztatu:
Mamy ambicję przybliżyć wnioski z badań mózgu, które mają zastosowanie w obszarach związanych z definiowaniem celów oraz wyposażyć uczestników w kilka praktycznych rozwiązań, przydatnych we wspieraniu tego procesu. Uczestnicy dostaną zaproszenie do świata neuroscience opisywanego przystępnym językiem, pozwalającym czerpać z tego ogromnego magazynu użytecznych narzędzi.

Pojawią się również odpowiedzi na pytania:
– Co ułatwia a co utrudnia definiowanie celów?
– Jakie mechanizmy zbliżają nas do realizacji celów a jakie oddalają?
– Co w praktyce możemy zrobić aby wspierać siebie/klientów w realizacji celów?

Udział w warsztatach bezpłatny.

Szczegóły na stronie:

https://www.facebook.com/events/398152240744901/

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Wystąpienie na Gdańskich Targach Książki 30.03.2019

Relacja z Targów w prasie

Wielką radością dla nas było spotkanie tylu osób, zainteresowanych działaniem mózgu. Dziękujemy za liczne przybycie. Ten moment, kiedy zaskoczeni organizatorzy krzątają się, żeby dopasować warunki na sali do ilości uczestników – bezcenny.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Wizyta w Trójce w Europejskim Dniu Mózgu 18.03.2019

Zapraszamy do wysłuchania audycji:

Tajemnice-naszego-mózgu

Klub Trójki

Z Dariuszem Bugalskim
W trakcie nagrania

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Dziękujemy Uczestniczkom warsztatów MOC Kobiet za udział i zaangażowanie. Było nam niezmiernie miło spędzić z Wami ten czas.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

MOC Kobiet – warsztaty 10.03.2019

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie Panie na specjalne spotkanie dedykowane wyłącznie dziewczętom, kobietom i dojrzałym paniom pt. „Kobieta – jaka jest jej MOC?”

W trakcie spotkania poruszane będą tematy:
• Co jest unikalną cechą kobiecego mózgu?
• Kobieta i jej fizjologiczne przemiany – jaki mają wpływ na jej zachowanie oraz zdrowie?
• Co zrobić aby być jeszcze szczęśliwszą kobietą, pełną MOC-y?

Spotkanie w formie interaktywnej dyskusji z Paniami przeplatane będzie wiedzą medyczną oraz praktycznymi podpowiedziami z obszaru wiedzy o mózgu. Prowadzący mają ambicję wspierać Panie w zwiększeniu ich samoświadomości w dążeniu do realizacji siebie na co dzień.

kiedy: 10 marca, niedziela
godzina: 11:30-13:00
cena warsztatu: 30 zł
zapisy: 792 977 027 lub studio@bigbangstudio.pl

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-


Dziękujemy wszystkim Uczestnikom kolejnego spotkania MOC Duetów 16.02.19 za pełne zaangażowania uczestnictwo.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

MOC Duetów – warsztaty 16.02.2019

Serdecznie zapraszamy na warsztat dla duetów prywatnych lub biznesowych. W trakcie 3 godzin dowiecie się: od czego zależy sukces Waszego duetu, co jest źródłem konfliktów a co Was łączy.

Jeżeli chcecie mieć jeszcze więcej wzajemnego zrozumienia, harmonii i radości przyjdźcie a doświadczycie w bezpiecznej atmosferze i miłym otoczeniu, jak pięknie się różnimy w świetle nauk o mózgu i jaka MOC się w tym kryje. Dowiecie się, czy można zmieniać mózg, po co i jakim kosztem .

Osoby, którym spodobają się nasze metody pracy będą miały okazję zapisać się na kolejne sesje z nami. Co otrzymacie, jeśli się zdecydujecie?
• minimum 9 godzin wspólnej pracy warsztatowej Duetu z nami, w trakcie minimum 3 spotkań
• 2 raporty PRISM Professional – po jednym dla każdego w Duecie
• raport zbiorczy, który powstaje na zakończenie procesu, pokazujący szeroki obraz Duetu
Jeśli są takie potrzeby, uzgadniamy czy i w jaki sposób chcemy pracować wspólnie po zakończeniu tego procesu.

Uczestnicy warsztatów otrzymują rabat na 1 proponowaną przez nas aktywność.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 606 92 81 81 lub mailowo kontakt@mgbora.com.pl

Szczegóły

Data: 16.02.2019 w godz. 11- 14

Miejsce: Big Bang Studio w Łodzi

ul. Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź
budynek B, wejście B2, I piętro

Do zobaczenia!

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Neuroscience in Coaching kurs certyfikujący PRISM Brain Mapping 25-27.01.2019

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję warsztatów Neuroscience in Coaching wraz z certyfikacją PRISM Brain Mapping, nowoczesnego wielowymiarowego narzędzia diagnostycznego.

PRISM służy do identyfikacji preferowanych zachowań ludzi, które bezpośrednio odnoszą się do relacji interpersonalnych oraz wyników pracy, wspiera rozwój osobisty i zawodowy. Narzędzie ma szerokie zastosowanie w coachingu, biznesie i życiu prywatnym.

Warsztaty są adresowane do wszystkich osób, które interesują się wykorzystaniem neuronauki w coachingu, przywództwie, obszarach HR czy edukacji. Uczestnicy otrzymają nowoczesną i praktyczną wiedzę w zakresie funkcjonowania mózgu. Podczas zajęć każdy uczestnik będzie miał okazję prowadzić indywidualną sesję coachingową w oparciu o PRISM.

Każdy uczestnik otrzyma indywidualny raport PRISM, 100 bezpłatnych punktów PRISM, podręcznik PRISM, dostęp do bazy wiedzy oraz wsparcie mentorskie praktyków PRISM.

Kurs zakończy się egzaminem certyfikacyjnym i licencją na wykorzystywanie PRISM z Wielkiej Brytanii (opłata licencyjna w cenie kursu).

Ze względu na feedbacki i sesje coachingowe, które uczestnicy będą prowadzić podczas zajęć, grupa może liczyć do 10 osób.

Miejsce: Warszawa
Koszt netto (obejmujący opłatę licencyjną i certyfikację): 2650 PLN – dla studentów, 3899 PLN – cena regularna
Dodatkowa opłata za ew wynajem sali, kwota w zależności od ilości osób, płatne gotówką w dniu rozpoczęcia Kursu.

Osoby prowadzące: dr Marta Czerwiec i Bożena Wujec
Eksperci medyczni: Małgorzata i Grzegorz Bora MD

Więcej informacji i zapisy : https://www.facebook.com/events/345419199373702/

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

warsztaty w Łodzi

8 grudnia 2018 w Big Bang Studio w Łodzi odbyły się warsztaty MOC Duetów dla osób, które chciały pogłębić wiedzę o sobie. W trakcie spotkania uczestnicy otrzymali kilka przydatnych informacji np. jak dbać o mózg na co dzień oraz miały okazję w trakcie indywidualnych ćwiczeń zgłębić wiedzę o sobie.

Dziękujemy uczestnikom za ich zaangażowanie i czas poświęcony sobie:)