Zainspirowani opinią znajomych, w grudniu uczestniczyliśmy w sesjach rozwojowych Moc Duetów. Mąż początkowo był sceptycznie nastawiony, gdyż jako inżynier nie przepada za jakimikolwiek szkoleniami (jak mu się wcześniej wydawało) miękkimi. I tu zaskoczenie, bowiem spotkania Moc Duetów mają w sobie ogrom wiedzy merytorycznej i pokazują fakty- twarde dane. Dzięki temu oboje mieliśmy okazję się przekonać, jak to co do tej pory nas dzieliło, możemy właściwie wykorzystać. Polecamy!

Uczestnicy indywidualnego programu MOC Duetów

Moja współpraca z Grzegorzem to historia ponad dziesięciu lat wspólnych działań na rynku farmaceutycznym. Przez tak długi okres miałem okazję poznać umiejętności, motywację oraz zaangażowanie Grzegorza, na kilku etapach jego kariery zawodowej, jak również w trakcie realizacji projektów, nad którymi często pracowaliśmy razem. Nie mam żadnej wątpliwości, że wiedza, umiejętność jej przekazywania, jak również duża zdolność do szybkiego zrozumienia istoty wdrażanych aktywności to cechy, dzięki którym Grzegorz miał realny wpływ na sposób pracy i odpowiedni poziom motywacji swoich współpracowników. Z dużym uznaniem obserwowałem wyjątkowe zaangażowanie i dbałość Grzegorza w zakresie indywidualnego rozwoju współpracowników. Chęć do dzielenia się z nimi wiedzą i doświadczeniem własnym, jak również umiejętnościami nabytymi w trakcie pracy na stanowiskach kierowniczych to trudna sztuka, którą Grzegorz posiadł w najwyższym stopniu. Otwartość, dbałość o szczegóły a także wyjątkowa lekkość w przekazywaniu wiedzy, często trudnej i złożonej, to niewątpliwie wyjątkowe umiejętności Grzegorza. Doświadczenie podpowiada, że uczyć może każdy, ale nauczyć naprawdę niewielu…

Marcin Domzalski, Prezes Zarządu Santilis sp. z o.o., wcześniej Dyrektor Handlowy i Generalny firm z branży farmaceutycznej

„Polecam współpracę z Małgorzatą. Była moim przełożonym i mentorem. Jest osobą, która dostrzega w ludziach potencjał i potrafi zainspirować do pracy nad sobą. Dzięki niej rozwinęłam skrzydła.”

Ewa Małyszek, District Manager

Małgorzatę poznałam  kilka lat temu podczas kolejnego etapu procesu rekrutacyjnego w którym brałam udział. Od samego początku wydała mi się osobą niezwykle wymagającą i szalenie konkretną. Po wspólnie przepracowanych kilku latach pod jej czujnym okiem jestem wdzięczna, że miałam w niej takiego przewodnika. Małgorzata jest osobą, która poprzez konstruktywną krytykę i wskazanie słabych stron potrafi inspirować do działania.”

Paulina Milczewska, Product Specialist

Miałem okazję pracować z Panem Grzegorzem Borą przez ponad 6 lat przy różnego typu wspólnych projektach. Jako człowieka cechuje go niezwykła kultura osobista oraz absolutnie ponadprzeciętny spokój, który udziela się również współpracownikom. Podejmuje decyzje w sposób bardzo wyważony w oparciu o fakty, nigdy nie kierując się przy tym zbędnymi emocjami. Jego bezkonfliktowość i rzeczowość pozwalają na szybkie zdobywanie sympatii i szacunku wśród współpracowników. Za trafnością podejmowanych decyzji biznesowych przemawia również jego wieloletnie doświadczenie oraz bezsporne sukcesy na polu zawodowym.
Mogę bez wahania polecić Pana Grzegorza Borę jako osobę kompetentną, doświadczoną oraz mającą niezwykle pozytywny wpływ na zespół współpracowników. Miałem również przyjemność obserwować sposób zarządzania preferowany przez Pana Grzegorza i mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że było to zarządzanie bliskie perfekcji o czym mogą świadczyć osiągane współczynniki, a także atmosfera w podległym mu zespole.

Paweł Radzioch, 21 lat w branży farmaceutycznej z czego ponad 17 lat na stanowiskach kierowniczych

„Szkolenia, w których miałem przyjemność uczestniczyć, były kompletne pod każdym względem. Ogromna wiedza merytoryczna została przekazana przez Małgorzatę w sposób niezwykle zrozumiały, co zdecydowanie wpływa na łatwość przyswajania materiału. Ponadto sposób prowadzenia szkoleń, gdzie istotnym elementem jest rozmowa, rozwiewanie pojawiających się wątpliwości oraz różne formy utrwalania, pozwala świetnie odnaleźć się osobie z doświadczeniem w branży, jak również osobom, które stawiają pierwsze kroki na rynku farmaceutycznym.”

Rafał, PM, 10 lat w branży farmaceutycznej

„Pani dr M. Bora jest doświadczonym lekarzem, o dużych kompetencjach zawodowych i umiejętnościach interpersonalnych. W pracy klinicznej z chorymi wykazuje się dużym zaangażowaniem, cierpliwością, sumiennością i empatycznym stosunkiem do pacjentów. Dzięki szerokiej i dobrze ugruntowanej wiedzy z zakresu medycyny, potrafi trafnie określić zakres potrzebnej choremu pomocy. Doświadczenie zdobyte we współpracy z firmami farmaceutycznymi pozwala jej na dobre planowanie podejmowanych działań zarówno w zakresie logistyki, jak i merytoryki. Dodatkowo, zdolności łatwego nawiązywania kontaktu oraz duże umiejętności w zakresie komunikacji pozwalają jej na stworzenie atmosfery zaufania, niezbędnego w pracy.”

Prof. Dr hab. n. med. Tadeusz Parnowski, Psychiatra

Zachęcamy do wspierania Stowarzyszenia Hospicjum Łódzkie w budowie hospicjum stacjonarnego, tu znajdziesz szczegóły: Stowarzyszenie Hospicjum Łódzkie